“Psişik Alan” Çalışmasının Ruh Dünyamdaki Yansımalar“Psişik alan çalışması” o kadar kutsal bir çalışma ki, size bunu kelimeler ile anlatmamın mümkünatı yok. Deneyimleyen arkadaşlar nasıl bir duygu hissederek bunu yazdığımı teyit edeceklerdir.

Psişik alan okuması, ruhun kalbine giden ruhsal bir köprü gibi… Bu çalışma öncesinde ve çalışma sırasında karşımdaki ruhu tüm ruhumda hissediyorum. Onun tüm bedenindeki tüm yansımaları his alanıma düşüyor. Bunu psişik empati olarak ifade ediyorum. Lakin ben empatiden fazlasını yaşıyorum. O köprüde ruhlarımız birleşiyor sanki… Ruhun yansımaları tüm alanımı kaplıyor. Enerjim, çalışmaya katılan varlıkla birlikte akıyor. Çalışmanın içerisinde sizlerin ruh akitlerinizi, karma ile ilgili ilişkilerinizi, dönüştürmeniz gereken duygusal ve mental engellenmelerinizi görüyorum. Enerji bedeninizin ve çakra sisteminizin enerji akışına, Yaradan bağınızın enerji bedeninizdeki akışına ve geçmiş yaşantılarınıza giderek karmanızın nerede olduğuna, ne gibi dersler çıkarmanız gerektiğine, neyi tamamlamaya ihtiyacınız olduğuna ulaşıyorum. Hak ettiğiniz yaşama ulaşabilmeniz için neye ihtiyacınız olduğunu ve ruhunuza dönmeyi nasıl başaracağınızı açığa çıkarmak, kaynak enerjinizi uyandırmak ve şimdinin gücünü hissetmek için yüksek benliğinizin ve rehber varlıklarınızın rehberliğini alıyorum. Bu buluşma ve akış, aynı zamanda kim olduğunuzu anlamak ve derinlerde sizi etkileyenleri bulma anlayışını getirirken, sizi yüce benliğinizle buluşturup, evrenin gizemlerinin ve varoluş gerçeğinizin kapılarını aralıyor.

Evet dostlar, sadece ana kaynağın enerji bütünlüğü içerisinde gerçekleşen bu çalışma, benim için büyük bir onur ve şükrandır. Bu hissiyatları diğer varlıklar ile paylaşmanın, rehberlik etmenin ve birlikte ışığımızı onurlandırmanın, büyütmenin, destek olmanın duygu alanımda yarattığı hislerin yazı lisanında çok fazla yansıması bulunmamaktadır. Sizlerin huzurunda bir kez daha Yaradan’a ve bana bu çalışmayı deneyimleme fırsatı veren tüm varlıklara sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sevgi ve ışıkla kalın… AŞK’ la

Leave a comment