Gruplara Özel

Gruplara Özel Çalışmalar

7
Holistik Yaşam Rehberliği

Holistik Yaşam Rehberliği programı Senem Prem Nilaya tarafından oluşturulmuştur. Program içeriğinde NLP, kuantum, rüya, meditasyon ve birçok şifa tekniği bulunmaktadır. Katılımcılar öncelikle kendi yaşam yollarını şifalandırırken hizmet bilinci ile başka varlıklara nasıl rehberlik edeceklerini öğrenmektedirler. Program toplamda 10 ay olup, ayda bir hafta sonu, altı buluşma zoom üzerinden, dört buluşma bir araya gelerek gerçekleştirilmektedir.

ruyalarin-sifasi
Genel Bilgiler

Rüyalar, aynı parmak izi gibi kişiye özeldir, bize ruhumuzdan gelen mesajları ileten en saf kaynaktır. Bizi gündelik hayatın sınırlandırıcı inanç ve davranışlarının ötesine taşıyarak, yaşamımızda yepyeni olasılıklar dizisi açar. Sadece o anki sorduğumuz soruların cevaplarını değil, aynı zamanda bizi geliştirecek, hayatımızı kolaylaştıracak şeylerin ipuçlarını da verirler. Rüya görmek, uyumaktan ziyade uyanmakla ilgilidir. Rüyadan gelen mesajları hayata geçirmeye karar verdiğimizde, gizli bir el hayatımızı düzenlemeye başlar. İşte en güzel olan budur, Yaradan'la beraber yaratmak. Eğer kendimizi gerçekten tanımak istiyorsak; ruhsal yanımızla bütünleşmeyi arzuluyorsak, yaşamımızın uyanık halde geçirdiğimiz kısmını, uykuda geçirdiğimiz kısmıyla birlikte incelememiz gerekir.

Bu çalışmada; ruhsal yolculuğumuzu daha kolay ve keyifli hale getirmek için rüyalarla nasıl işbirliği yapacağımızı öğrenirken, rüyaların arkasındaki gerçekleri de paylaşacağız. Rüyalar bizi gelecekteki zorluklara ve fırsatlara hazırlayan, eylem ve davranışlarımıza sihirli bir ayna tutan, sağlıklı kalmamız için ne yapmamız gerektiğini gösteren, bölünmüş benliklerimizi iyileştirmemize yardım eden, daha iyi ilişkiler için anahtar olan ve bize asıl amacımızı hatırlatan gizli bir laboratuvardır, yardımcı bir stüdyodur. Esas önemlisi de rüyalarımızda Yaradan’ın bizimle konuşmasıdır. İşte bu sebeplerden dolayı rüyalarımıza önem verip, rüyalarımızdaki ve hayatımızdaki işaretleri okuyarak hayat alanımıza almalıyız.

Rüyaların şifası eğitimi iki modülden oluşmaktadır. Birinci modül eğitim süresi altı saattir. Bu modülün amacı bireyin eğitim bitiminde kendi rüyalarını yorumlayabilir hale gelmesidir. Birinci modül ve ikinci modül arasında en az altı ay süre geçmesi gerekmektedir. İkinci modül eğitim süresi sekiz saattir. Eğitimimizde rüyaların gizemli dünyasında biraz daha derinleşmek, rüya kanalımızı Yaradan Bilinciyle bilinçli bir şekilde işbirliği içinde kullanmak, birlik enerjileri içinde rüyadan uyanıp kendi üzerimizde genişlemek, gerçek yaşama uyanışımızı desteklemek amaçlanmaktadır. Rüyalarınızın ışığı ile yaşam yolunuzu şifalandırmak isterseniz; eğitimimize gelirken yanınıza rüyalarınızı ve kahkahalarınızı almayı unutmayınız…

duygularin-sifasi
Duyguların Şifası

Duygusal alanımızın hareketlendiği bu dönemde birçok duygumuz açığa çıktı. Açığa çıkan bu duyguları şifalandırmak için zoom üzerinden toplamda yedi hafta, haftada bir buluşma gerçekleştireceğiz. Yedi duygu üzerine çalışma yapacağız.

Çalışma yapacağımız duygular şöyledir;

- Korku
- Öfke
- Değersizlik
- Yetersizlik
- Yalnızlık
- Mutsuzluk
- Kaygı

Bu duygulardan herhangi birini hissettiğimizde onunla nasıl çalışmanız gerekiyor, neler yapmalıyız, enerji bedenimizi nasıl dengeleyeceğiz yada birikmiş duygunun, şimdi açığa çıktı ama geçmişteki travmatik alanımızdan yada yaşadığımız olaylardan geliyorsa o alanları şifalanması ile ilgili bazı çalışmalar yapacağız.

Dinamik bir çalışma olacaktır. Aynı anda geçmişi şifalandırırken, kalp ve denge yolunda şimdimizi birlikte yeniden yaratacağız.

ruhun-uyanisi
Ruhun Uyanışı Meditasyonları

Eğitimimiz 11 kişi, 11 hafta, haftada bir zoom üzerinden 1,5 saat buluşma şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Beethoven bir asistanına bir gün şöyle söylemiş “yeni müzik sadece notaların arasındaki boşluktaki mutlak sessizlikte vardır; bu yüzden de yepyeni bir müzik için notaları değil, notaların arasındaki boşluklarda var olan mutlak sessizliği dinlemeyi öğrenmelisin”
Bizde mutlak sessizlikte varoluşta bir olmayı deneyimlemek, her bir enerji noktamızı Yaradan’a hizalamak ve uyanışımızın içinde derinleşmek için birçok uygulama ve idrak aktarımını paylaşıyor olacağız. Meditasyon disiplini içerisinde bulunup ruhun ile iletişime geçerek uyanışında adım adım ilerlemek isteyen tüm kalpleri bekleriz.

Not: Buluşma saatleri dışında her bir katılımcı kendisine verilen pratikleri gerçekleştirmeleri programdaki verimlilikleri açısından önem taşımaktadır.

30 Ocakta Başladı ZOOM ÜZERİNDEN CANLI (4)
Enerji Optimizasyonları

Enerji Optimizasyonu Senem Prem Nilaya Tarafından kanal bilgisi olarak gelen bir şifa/arınma/dengelenme/yapılandırma sistemidir.

Çalışmanın ismi, işleyiş mekanizması ve uygulama şekli tamamen rehberlik kanalından gelmiş olup, özgün bir sistemdir.

Enerji Optimizasyonu mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanıp sonuca ulaşmak ve sorunları gidermek için en kısa sürede en büyük başarıyı elde ederek, mevcut problemleri çözüme kavuşturmak için eylem yapmak demektir.

Duyguların Şifası (2)
Şifacılık Sanatı

🌹Şifacılığın öz enerjisiyle buluşup, hizmet bilincini açığa çıkarmak isteyen tüm kalp yolcuları ile buluşuyoruz🙏🏻
🌹 Şifacılık sanatının içerisine girip, sevgi titreşimimizi Yaradan’a hizalayıp, aracı olmanın inceliklerini ve derinliklerini hep birlikte keşfederken, kadim kardeşlerimizle buluşmanın onurunu Yaradan’ın inayeti ile yaşayacağız.

Kimler Katılabilir?
🌸Kendini keşfetme yolculuğuna adım atmış yada atmak isteyen herkes
🌸Bedenindeki potansiyeli yaşama geçirmek isteyen
🌸Ellerimde akan bir enerji olduğunu hissediyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
🌸Daha önce şifacılık ve enerji ile ilgili bir eğitim aldım ama hala uygulamaya cesaretim yok
🌸Şifacılık üzerine derinleşmek istiyorum
🌸Farkındalık ve kendime olan yolculuğumda başka kalplerede dokunmak istiyorum
🌸Reiki, Kuantum Touch, Matrix vb. enerji eğitimi alanlar
🌸Herhangi bir koçluk programına katılmış kişiler
🌸Kendi potansiyelini açığa çıkarmak isteyenler
🌸Şimdiye kadar kendi üzerimde çalıştım ve bir çok eğitim aldım. Hepsinin bütünlenmesi ile ilgili bir ihtiyaç duyuyorum diye ifade bulunan herkes eğitime katılabilir.

NOT: Program İçeriği ve Tarihleri Senem Kayacı Tarafından Değiştirilebilir. Eğitimin Tüm Hakları Saklıdır.