Şifacılık Sanatı Kampı

Şifacılık Sanatı Kampı

1
İçerik Bilgisi
I. Kamp

Kampımızda şifacılık sanatının içerisine girip, sevgi titreşimimizi Yaradan’a hizalayıp, aracı olmanın inceliklerini ve derinliklerini hep birlikte keşfederken keyiflenip, kadim kardeşlerimizle buluşmanın onurunu Yaradan’ın inayeti ile yaşayacağız. Varoluşa, bütüne ve her birimize hayırlar ve güzellikler getirmesi niyetiyle.

II. Kamp

Kampımızda, katılımcılarımız bir insan olarak metafizik bir varlık olmanın ortak duygusunu daha yakından tanırken, dünya’da olma amaçlarına daha derinden kök saldılar. Böylece aynı hizmet misyonunda bir araya gelmiş varlıklar olarak, yaşam içinde “birlikte” zorlandıkları ortak duygu ve sorunları dönüştürme fırsatı bulurken, metafizik varlıkları ile bütünleşmek, kalplerini, sevgi ve ışığa daha akıcı hale getirmek ve dünya gezegenine uyum enerjilerinizi yükseltmek için birçok çalışma içerisinde paylaşımda bulunduk. İleri seviye Şifacılık Sanatı Kampında daha önceki kampımızdaki kendi varlığını kabul ve dönüşüm enerjilerinin derin düzlemlerine geçiş yapıp, alt ve üst enerjilerimizin Yaradan’a hizalanması üzerine çalışırken (Allah’ın izniyle), her birimizin şifacılık özelliklerini geliştirmemize ve kadim kardeşlerimizin ve ruhsal rehberlerimizin desteği ile onlarla birebir çalışmalar yapıp, yeni şifa teknikleri öğrendik. Varlıksal hallerinizden getirdiğiniz güçlü yetenekleri kabul, bunları bu yaşamda tezahür ettirme ve hizmet misyonunuzun içine uyanışınızda derinleştik.
Rehberlerin de desteğiyle kapalı bir grup olarak gerçekleştirdiğimiz kampımızda, bir arada olmamızın, şifalanma sürecine, ayrıca bir çok açılıma, paylaşıma, keyfe ve neşeye de birlikte şahitlik etmenin onuru ile.
Varoluşa, bütüne ve her birimize hayırlar ve güzellikler getirmesi niyetiyle…

NOT: Program İçeriği ve Tarihleri Senem Kayacı Tarafından Değiştirilebilir. Eğitimin Tüm Hakları Saklıdır.