Şifacılık Sanatı Kampı 1

Şifacılık Sanatı Kampı 1

şifa1
Katılımcı Yorumları

Kampa geldiğim ilk gün enerjim çok düşüktü. Kendi hayat alanıma çok yoğunlaşmış ve kısır döngünün içinde kıvranıyordum. Kampta Senem Hoca'nın kişinin ihtiyacına göre yaptığı çalışmalarla benim ve diğer arkadaşlarımın enerjileri dengeye geldi. Kamp süreci boyunca şifa çalışmalarını öğrenirken, birçok atölye çalışmasını da öğrendim. Her atölye çalışması bende ve arkadaşlarımda, hem idrak hem de birlik duygusu açığa çıkardı. Birbirimize yaptığımız uygulamalı çalışmalarla, kendi varlığımızı, kendi şifamızı, karşı tarafın enerji alanlarını hissetmeyi öğrendik. Şifa çalışmaları ile bireylerin fiziksel bedeninde nasıl bir iyileşme süreci olduğuna kısa sürede tanık olduk. Şifaya açık olan herkesin bu kampa gelmesini öneriyorum. İçlerindeki şifacı ile tanışacaklar için heyecan duyuyorum.

Uzay – İzmir

Şifacılık Sanatı Kampı bana; şifacılığın ne olduğunu, neye aracılık ettiğini, nasıl tezahür ettirebileceğini öğrenmenin yanı sıra, yaradan bilincinin köklenmesi ve şifacının gerçek hizmetinin yeniden hatırlatması için bir fırsat sundu. Var olan her şeyin ve tek şeyin tek ve sonsuz yaradan olduğu, tüm varoluşun tek bir kalp gibi attığını, tüm kampa katılan kardeşlerimle birlikte, neşe, keyif, haz, enerjilerinin içinde birlikte deneyimlemek, Yaradan’ın en güzel hediyelerinden biri. Şifacılığın alanımızda tüm varoluşta açığa çıkması, varlığıma, ihtiyacı olan tüm varlıklara, dünya gezegeni ve bütüne en hayırlı olacak şekilde şifa olması için bizlere aracılık ve rehberlik eden Senem hocamın varlığına şükran doluyum. Yaradan’dan gelip ile Yaradan’a döndüğümüz bu yolculukta ruhsal ailemizin giderek büyümesi kalbim için ayrı bir şükran kaynağı. Hizmet yolunda bize destek olan tüm rehberlere, bize kamp boyunca yardımcı olan tüm tesis çalışanlarına, katılımcı olan kardeşlerime, Senem hocama, Yaradan’a sonsuz şükürler olsun.

Müşerref - İzmir

Şifacılık Sanatı Kampı; benim için, içimizdeki gizli potansiyelin uyanması, farkındalık alanımıza gelerek eyleme dönüşmesi yolunda büyük bir adım oldu. Enerji ve şifa çalışmaları kadar dengede olmaya dair içsel süreçleri de deneyimlemek, paylaştığımız sevgi ve kabul enerjisi ile sarmalandığımız bir kamptı. Birlik duygusunu, kardeşlik, yaratıcılık enerjisi, ilahi sevgi ve ışığın tezahürünü deneyimlemek büyük bir onurdu. Bu çemberde olmaktan, kendimi açmaktan ve şifaya kanal olmaya dair eylemde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Teşekkürler Senem Hocam. Varlığına şükran.

Nurdan – İstanbul

Senem Hocamızla 4 yıla yakın süredir, bana kendi hayat yolumda tıkandığım ve zorlandığım yerlerde kalp ve denge yolunda nasıl ilerleyebileceğim konusunda rehberlik etti. Bu süreçte varlığımdaki bazı yetenekleri açığa çıkarma ve hizmet olarak dünyaya sunma mutluluğunu şükranını yaşadım ve şifa sanatları kampında hocama asistanlık etmenin onurunu ve şükranını yaşıyorum. Kendi şifa süreçlerimde ve başkalarına şifa vermek için nasıl ilerleyeceğini öğrenmek ve şifa için gelen katılımcılara hem hizmet etmek hem de onlarla birlikte öğrenmek büyük bir şans ve mutluluk oldu benim için. Kalbi sevgiye, birliği açmanın güzelliği, şükranı tüm varlığımı sardı. Birlikte bu yolculuğu paylaştığımız tüm arkadaşlarıma ve Yaradan’a şükran.

Ceren – Antalya

Şifa Sanatları Kampı öncesi, şifacılık üzerine bir çalışmaya katılmamla ilgili içsel rehberliğimden gelen hisle yakın arkadaşlarımla bunu paylaştım. Bu paylaşımdan üç gün sonra bir arkadaşım Senem hocanın şifa kampına beni davet etti. Şifa Sanatları Kampında; Yaradan’ın sevgisi, coşkusuyla ve merhametiyle kendi varlığımla buluştum. Yeniden doğdum. İçimizdeki yaradan bilincini uyandırdığımız, kendi varlığımız üzerinde çalışarak, şifa süreçlerinden geçip, şifaya nasıl aracı olmamız gerektiğini hep birlikte öğrendik. Bununla beraber Yaradan’ı içimde derinden hissettiğim birçok deneyime sahip oldum. Uyguladığımız tüm çalışmalarda, bütüncül, birlik bilincini, yaradan bilincini ve beraber hizmet etmenin mutluluğunu hissettik. Bu kampa katılan herkese yürekten, yaradan bilinciyle sarılıp nurlu bakan gözlerimle sizleri sevgimle kucaklıyorum.

Mehmet - İstanbul

Şifa Sanatı Kampında, hem kendi varlığıma, hem de varoluşa katkı sağlamanın şükran ve onurunu duyuyorum. Bilinçli tekamül adına çok önemli ve değerli bilgi, idrak aktarımları, yapılan çalışmalar içerisinde kadim kardeşliği, sevgi / ışığı, birlik bilincini paylaşmayı deneyimledim. Tekamül yolculuğunda beraber hizmet etmenin, kardeşlerimle birlikte yürümenin sonsuz şükranı ile bize rehberlik ettiğiniz için sevgi ile varlığınızı selamlıyorum.

Gülbin – İstanbul

Şifacılık Sanatı Kampı, kişinin kendini tanıması, öncelikle kendini şifalandırması ile başlayan sonra çevresindeki insanlara nasıl şifaya aracı olunacağını deneyimlediğim, yoğun keyifli geçen bir kamp süreci geçirdik. Şifacılık Sanatında sizin şifayı yapan bir enstrüman olduğunuzu ve bu enstrümandan ahenk içerisinde güzel sesler çıkarabildiğinizi, Yaradan’la bir ve bütün olmayı, anda kalmayı öğreniyorsunuz. Neşeli ve bir o kadar farkındalıkla geçen en güzel zamanlar ve muhteşem bir kamp. Senem hocaya sonsuz şükran…

Ceyda – İzmir

Senem Hocanın rehberliğinde, Şifacılık Sanatı kampı sayesinde aslında hayat yolumda dengeyi ne kadar kaybettiğimi deneyimledim, gördüm. Kendimle ilgili kilitlenmiş, sıkışmış, hedeften kaymış birçok durumu ve inancımı fark ettim. Şifacı olma yolunda, çıktığım yolculuğun ilk ve en zorlu kısmı olan kendimi şifalandırma, bilinç, idrak, hizmet ve kendimle ilgili çözümlerin başlangıç noktası, mihenk taşı oldu. Özellikle yaradan bilinci ve Allah ile bütünleşme, sevgi düzleminde beni çok etkiledi ve büyüttü. Bana öğrettiğiniz ve unuttuğumu hatırlattığınız her şey için çok teşekkür ederim. Enerjinizi deneyimlemek, sizin gözünüzden Yaradan’ı, kendimi, birliği görmek çok güzeldi. Ayrıca Ceren ve Müşerref'in rehberlikleri ve atölye çalışmaları inanılmaz güzeldi. Yaptığınız meditasyonlar, rehberlikler, rüya yorumları kendi varlığımı dönüştürmeme vesile oldu. Tüm arkadaşlarımla olan paylaşımlar beni büyütüp, geliştirdi. Hepsinin varlığına minnettarım. Işık tuttuğunuz, ışığı gösterdiğiniz, güzel kalbiniz ve yansımanız için çok teşekkürler.

Begüm - İzmir

Sevgili Senem, kamp süresince bize birlik içinde dengeli olarak çalışmalara devam etmeyi öğrettin. Hepimizle tek tek ilgilenip, hepimizin bu yolda ilerlemesi için Yaradan’ın inayeti ile, birlik içinde adım atmasına aracı olduğun için teşekkür ederiz. Söylenecek çok şey var. Fakat bunu bu anlarda yaşamak gerekiyor. Bize kattıkların, her şey için teşekkürler. İyi ki varsın.

Sultan - Ankara

Gerçek haz duygusunu yaşadığım, böyle bir cennette olduğum için çok şanslıyım. Teşekkürler Senem Hocaya

Suzan - Ankara

NOT: Program İçeriği ve Tarihleri Senem Kayacı Tarafından Değiştirilebilir. Eğitimin Tüm Hakları Saklıdır.