Nefertiti’nin Uyanışı Kampı

Nefertiti'nin Uyanışı Kampı

WhatsApp-Image-2019-06-18-at-14.06.00-1
İçerik Bilgisi
Nefertiti Uyanışı I

Kampımızda, kadın çemberi oluşturarak her birimizin içsel tanrıçasıyla buluşup, yeni enerjisel döngülerin içerisine uyumlanıp yeni değişimlere kapıları aralayacağız.

Kapadokya'nın kadim enerjisel desteği ile bölgeyi rehber eşliğinde gezerken belki de ilk defa dişi olmanın ne demek olduğunu köklerimize kadar hissedeceğiz. Bir kadın olarak dişil tarafımızla barışmanın, içimizdeki yumuşak fakat güçlü yanları açığa çıkararak, yaratıcılık enerjimizi aktive edip, kör noktalarımızı dönüştüreceğiz. Kadın demek çocuk demek, kadın demek emek demek, kadın demek aile demek, kadın demek toplum demek gibi bir çok anlama gelirken bizler dokunuşta, hizmette ve ortak noktalarda buluşuyoruz. İçimizdeki tanrıça ile buluşmak bize şefkatin, sevginin, güvenin, alan açmanın, ilahi erille buluşmanın, daha mutlu ilişkiler yaşamanın en önemlisi de rahim enerjinin gücünü alanımıza alarak Yaradan’a hizalanmamızı destekleyecek.

Sevgili kadın, eğer özündeki tanrıçayı benimle kalp kalbe, el ele keşfetme yolculuğunda buluşmak istersen sana hizmet etmekten onur duyarım.

Nefertiti Uyanışı II

Sevgili kadın, içindeki tanrıçayı artık kucaklama vakti geldi. Senin kendinle bütünleme yolculuğunda içindeki yaralı tanrıçaları dönüştürmen çok önemli. En ufak dönüşümün tüm kollektifte ve yeni gelecek nesillerde büyük bir idrak ışığının yanmasına vesile olabilir. Bu idrak ışığının yanması, bilinç alanında dönüşüm için kendi içinde derinlere gömdüğün tanrıçanı bulunduğu yerden çıkarmalısın. Bunun içinde kendini her halinle kabul etmen, kendini kucaklaman ve sevmen için tanrıçanı uyandır.

İkinci kampımızda uyandırdığımız tanrıça enerjilerinin cinsel enerji ile bütünleştirerek, ilişkiler alanımızda dönüşümler üzerine çalışacağız. Bununla birlikte kendi tanrıça varlığımız ile derin bağlantılara geçip keşif yolculuğu yapacağız. Aşk’la

NOT: Program İçeriği ve Tarihleri Senem Kayacı Tarafından Değiştirilebilir. Eğitimin Tüm Hakları Saklıdır.