Hizmetin Uyanışı (Göbeklitepe)

Hizmetin Uyanışı

Bir'in Ritmi (5)
Katılımcı Yorumları

4 aşamalı bu eğitimin 3. aşamasında yaşadığım deneyimler, duygular, hisler 2. kamptan sonra gelmişti. Burada tekrar hatırlamak ve eyleme geçtiğimiz deneyimler beni şaşırttı ve heyecanlandırdı. Hizmetin Uyanışı'ndan bir sonraki aşamaya geçmek için sabırsızlanıyorum. Kamp genelinde grup harikaydı. Asistanlarımız özveriyle çalıştı. Herkes bendim. Benim bir parçamdı. Bütünü oluşturduk. Yaşadığımız deneyimlerle birbirimize ışık olduk. Zaman nasıl geçti, mekan nasıldı hiçbiri önemli değil, biz ruhsal olarak hafifi ve özgür kendimizi takdir ettik. Emeği geçen herkese teşekkürler AYLA C.

Her kampta olduğu gibi program yine ihtiyacımızı göre şekillendi ve gelen rehberlikler, meditasyonlar ve yapılan çalışmalar çok hızlı ve etkileyici şekilde değiştirip dönüştürdü. Bu kadar kolay ve hızlı hizalanabilmek hem keyifli hem çok umut verici gerçekten. Işığı yamak da öyle çünkü. Herkesin ışığının nasıl parladığını görmek, deneyimlemek ve gözlemlemek de tiyatro izlemek gibi keyifliydi. Kendi alanıma varlığıma köklenip güvenimin artması içimi sevgiyle doldurdu. Hepimizin nasıl da aynı süreçlerden geçtiği ve birbirimize ışık tuttuğunu görmek çok güzel. Bu kampta gerçekten meditasyonlar bir başkaydı. Sevgili Sevilay ve Esra'ya tüm kalbimle hizmetleri için teşekkür ediyorum. Senem rehberime beni bu alana, farkındalığa çekip burada beni tuttuğu için şükran doluyum. SEDEF A.

Yine nasıl çabuk geçen bir kamp oldu. Meditasyonlar ve çalışmalar çok kuvvetliydi. Sevilay ve Esra'nın geldiği seviyeyi görmek, bize yaptırdıkları çalışmalar beni kendilerine hayran bıraktır. Birbirimize yaptığımız çalışmada da aslında bizlerin de ne kadar güçlü olduğumuzu gördüm. Çemberde herkesin sevgisi ve paylaşımları çok güzeldi. Senemle ilgili yaşadığım deneyim büyük farkındalık kattı. Şimdi bunları yaşamda yansıtma zamanı 🙂 NİLAY A.

Benim için inanılmaz özel bir kamptı. Hizmetin uyanışı, içimde uyanan farkındalığım bana heyecan veriyor. Kaç tane tik attım kendime yükselişim beni mutlu ediyor. Bu kampta özgürlük alanımda yükselişe geçti. Buraya gelmeden uzun zamandır hiç olmayan heyecanı yaşıyorum. Bütünleştim öyle hissediyorum. İçimde olanı yaşıyorum. Arkadaşlarımın deneyimlerini görmek de beni ayrıca heyecanlandırdı. Beni bu kadar doyuran bir kamp için Sevilay ve Esra'ya, rehberim Senem'e çok teşekkür ediyorum ZEYNEP C.

Sevgili ruh kardeşlerim, Sizlerle tekrar beraber köklenmek çok keyifliydi. Bu eğitimde diğerlerinde olduğu gibi bulamadığım cevapları buldum çok şükür. Kendi varlığıma köklenmek, hepimize ve bütüne katkımı ve hizmetimi hissetmek en güzeldi. Kendi ana kaynağıma ulaştığımı, onun varladığını görmek beni hamd haline soktu. En önemlisi de kendi içsel rehberliğimi kendi alanımda güven duygusuyla açığa çıkarmak, potansiyelimin ayak sesleri oldu. Şükürlerle geçen bir kamptı benim için. Çok neşeli, çok eğlenceli de geçti aynı zamanda ilk defa 3. boyutu böyle içtenlikle kabul ettim. Birlik bilincinin dönüşmesi çok güzeldi. Birliğe kökleniyorum kendimi onurlandırıyorum çok şükür. BEGÜM U.

Bir'in Ritmi programının 3. durağı olan Göbeklitepe (Bodrum) Hizmet'in Uyanışı kampında, Birliğe hizmetin ne olduğunu, neleri kapsadığını, hizmetin nasıl oluştuğu, ilişkiler ve deneyimleri gibi birçok olumlu bilgi eklendi. Bu kamp boyunca desteğini esirgemeyen başta Senem hocam, onurlandırmak istediğim Sevilay ve Esra'ya, kardeşlerime tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız BİRSEN B.

Bu sefer şaşırmam herhalde dediğimde yine bir şey oluyor ve eğitime hayran kalıyorum. Sevilay ve Esra enerjinizle bizi desteklediğiniz için hizmetinizi onurlandırıyorum. 4. aşamayı merakla bekliyorum. "Benim irademle değil senin iradenle olsun" mantrası içinde yoluma devam edeceğim. En yüksek ihtimalimi yaşadığım her an size minnettar olacağım. Sonsuz şükran PINAR N.

NOT: Program İçeriği ve Tarihleri Senem Kayacı Tarafından Değiştirilebilir. Eğitimin Tüm Hakları Saklıdır.