Ödeme bilgisi için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz
Started on 11 Ekim 201911 kişi ,11 hafta, haftada 1

Çalışma içerisinde birey ile evrensel yasalar çerçevesinde, gelen rehberlikler ile birlikte bir yol haritası belirlenmektedir. Çalışma sırasında kişinin ihtiyacına yönelik, evrensel bilgi sistemi, yüksek benlik ve rehberlik çalışmaları, rüyalarından gelen mesajlar, çeşitli teknik ve şifa yöntemleri yelpazelerinden yararlanılmaktadır. Her varlık kendine özgü olduğu için çalışmamızda standart bir dizi teknik vs. kullanılmamaktadır. Kendi yaşam yolculuğumdaki deneyimlerimin verdiği ilham, sezgi ve kalbimin sesi;  kalıcı ve en etkili çözümün ruhumuzun sesine kulak verdiğimizde gerçekleşeceğini söylemektedir. Nasıl ki ağaçların kökleri sağlam olduğunda, daha büyük, daha heybetli, meyveleri, yaprakları canlı, taze, verimli, bereketli olursa, bizler de köklerimiz sağlam olduğunda yaşamımız içerisinde daha mutlu, huzurlu, başarılı, sağlıklı, fiziksel, ruhsal, zihinsel olarak denge halinde oluruz. Ancak temelde açığa çıkan enerji diğer katmanları etkileyebilir ve değiştirebilir. Size ait olan enerjiyi hissettiğinizde, kendi varoluşunuzun, ruhunuzun ve Yaradan’ın içinizde uyanmasına izin verdiğinizde hayatınızı değiştirebilir ve hayatınıza yön verebilirsiniz.
Jim Kwik’ in bu sözünde ne güzel anlatmış;
“Bir yumurta dışarıdan gelen bir güçle kırılırsa hayat sona erer.
Bir yumurta içeriden gelen bir güçle kırılırsa, hayat başlar.
Muhteşem Şeyler İçeriden Olur.”
Ruhun Uyanışı programı Senem Prem Nilaya tarafından gerçekleştirilip, bireye özel olarak , seans sayısı ve çalışma süresi farklılık gösterebilmektedir. Yine de ortalama altı- sekiz  seanslık bir çalışma programı olduğunu söyleyebiliriz.
Ruhunuzun Uyanışı için desteğe ihtiyacınız var ise rehber olarak tüm kalbimle size hizmet etmeye hazırım. Bu yoldaki en kalbi niyetlerimden biri Yaradan’ın inayetiyle hayal ettiğin “Sen’i” ve “Yaşam’ı” birlikte sevgi ve ışıkla yaratalım. Sevgiyi, emeği, ışığı paylaşalım. Paylaştıkça çoğalalım. Sevgi ve ışıkla. AŞK’la…